08.08.2022

Незважаючи на обставини, ми продовжуємо роботу

над проєктом "Друзі звідусіль".

Наші друзі зі Швеції (Ловізедальшуле) з самого початку війни надсилають листи  підтримки.

Також учні з Греції надіслали відео та малюнки у підтримку наших учнів.

Наші давні друзі - театр

"Die kleinste Bühne der Welt" ("Найменша сцена світу")

підтримували наших дітей на уроках німецької мови.

Пані Хедвіг Рост завітала на урок до учнів 5-Б класу,

та розповіла їм цікаві історії.

Детальніше ознайомитися з творчістю цього унікального театру можна за посиланням:

18 грудня 2021 року  вчителі німецької мови Калініна О.Б. та Двернюк Л.С. відвідали семінар
«Культура пам’яті на заняттях з німецької мови як іноземної»
та приєдналися до розмови зі свідком історичних подій, Рональдом Вендлінгом – людиною, яка постраждала від Стіни, які відбулися в Будинку Нюрнберга.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації та актуальні матеріали для DaF-Unterricht; сертифікат про участь в семінарі та в подарунок один із нових підручників німецької для використання під час занять.

17 грудня 2021 року  команда учнів 10 класу "7 Zwerge" разом з учителями німецької мови взяла участь
у новорічному квесті Гете-інституту та посіла 2 місце.
Наші вітання!Чекаємо на солодкий приз від організаторів квесту!

1 грудня 2021 року 11 одинадцятикласників успішно склали усну частину іспиту на німецький мовний диплом другого рівня В2/С1 DSD II.
Екзаменатором був пан Christoph Jeggle, координатор проєкту Deutsches Sprachdiplom на півночі та сході України.

У рамках проєкту "Друзі звідусіль" наші учні власноруч змайстрували різдвяні листівки та відправили їх дітям з різних країн Європи. Тепер чекаємо на листівки-відповіді.

Учні 9-11 класів беруть участь у роботі мовного клубу, який проводить щочетверга волонтер з Німеччини пан Райнер Макус. Вони вдосконалюють свої навички спілкування німецькою мовою та знайомляться з цікавими актуальними темами.

Учні 9-А класу розпочали роботу над спільним міжнародним проєктом з учнями з Kaufmännische Schule м. Нагольд (Німеччина) та провели онлайн-екскурсію рідним містом.

Переглянути відео-екскурсію можна за посиланням /uploads/editor/12/8064/sitepage_631/files/film.mp4

Учні 6а та 8а класів під керівництвом вчителя німецької мови Старченко Т.І. у рамках тижнів Німеччини в Україні взяли участь у конкурсі

"Deutschland, die Ukraine und ich".

Учні 6 класу написали есе, а учні 8 класу виготовили колаж.

З 4 по 7 жовтня в м. Івано-Франківськ відбувся семінар для вчителів німецької мови DSD-шкіл, присвячений підготовці учнів до усного іспиту DSDII (B2/C1)

У семінарі взяла участь вчитель німецької мови Калініна О.Б.

Нашу школу відвідав пан Райнер Макус, який викладає німецьку мову в школі That.School:Освітній хаб та запросив учнів 11 класу відвідати мовний клуб.

26.09.2021 учні із задоволенням взяли участь у роботі мовного клубу на тему

"Вибори в Німеччині"

21.09- 24.09. 2021 директор школи Шепель Світлана Юріївна взяла участь у

Всеукраїнській конференції директорів DSD-шкіл (шкіл з поглибленим вивченням німецької мови),

які координують в Україні Крістоф Йеґґле та Дітер Єшке від Центрального управління у справах шкільної освіти за кордоном (ZfA), що відбулася в м. Одеса.

Почесний консул Німеччини в Одесі Олександр Кифак привітав директорів з 26 шкіл з усіх куточків України. В інтерактивній формі та під час дискусій керівники шкіл обговорюють виклики діяльності та освітнього процесу під час пандемії та вплив втілення освітньої реформи на викладання німецької мови у їхніх освітніх закладах. Директорам було також важливо обмінятись ідеями поліпшення обміну досвідом між регіонами.

Вчитель німецької мови Двернюк Л.С. взяла участь у вебінарі

"Gut geplant ist halb gewonnen! DaF-Unterricht digital managen"  16.09.2021

16 вересня 2021 року учням 10-А класу були вручені

німецькі мовні дипломи І ступеня "DSD I" Наші вітання!!!

07 вересня 2021 року 5 вчителів німецької мови та вчитель англійської мови

взяли участь в онлайн-конференції

«Інтерактивні прийоми та методи навчання іноземних мов у сучасній школі»

для вчителів англійської та німецької мов, яку організував

Міжнародний освітньо-методичний центр Дінтернал Ед'юкейшн (DinternalEducation).

У 2021/2021 навчальному році продовжуємо проєкт "Друзі звідусіль" та вже отримали листи від наших друзів зі Швеції