Шкільний офіцер поліції

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджено модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Ченський Дмитро Геннадійович,                            Буренко Ольга Василівна,

поліцейський 5 роти 2 батальйону                        інспектор відділу зв'язків з громадськіс

Управління патрульної поліції в                              Управління патрульної поліці

Харківській області Департаменту                          в Харківський області,

старший сержант поліції                           патрульної поліції, капітан поліції

Відділ звязків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції: [email protected] та телефон 102.

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч учнів 11-А класу зі шкільним офіцером поліції

Зустріч учнів 7-х класів зі шкільним офіцером поліції

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч учнів 1-2 класів зі шкільним офіцером поліції

13.12.2023

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч шкільного офіцера поліції з учнями 6-х та 8-х класів

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч шкільного офіцера поліції з учнями 5-6 класів

"Правопорушення неповнолітніх та відповідальність за них"

(розглядала і питання кримінальних субкультур) з учнями 8-х класів

"Правопорушення неповнолітніх та відповідальність за них"

(розглядала і питання кримінальних субкультур) з учнями 9-х класів

10.03.2023

Бесіда шкільного офіцера поліції з учнями 1-А та 2-Б класів на тему "Правила поведінки у зимовий період.

Правила дорожнього руху. Безпечна поведінка з вибухонебезпечними предметами"

Батьківські збори у 7-Б класі за участтю шкільного офіцера поліції

та адміністрації школи за темою

"Правила поведінки під час проведення онлайн уроків"