Прийом до ліцею

УВАГА! Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік буде розпочато      08 квітня 2024 року.

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами є можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з адміністрацією

Нормативні документи

Прийом заяв

батьків для зарахування дітей до 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік здійснюватиметься

з 08 квітня по 31 травня
та на вільні місця після 15 червня
до початку навчального року

у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів
до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документів у заклади загальної середньої освіти може здійснюватись:
  • безпосередньо в закладі (за попереднім погодженням);
  • через електронний сервіс https://school.isuo.org/;
  • електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника)

Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком.

До заяви обов’язково додають:

• копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

За наявності та за бажанням батьки можуть надати:

• документи, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування.

Для підтвердження інформації про місце проживання (реєстрації) дитини надається один із документів (за вибором особи, яка подає заяву) визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».

З приводу питань щодо зарахування дітей до 1го класу, з додатковими питаннями, для отримання консультації звертатися за телефоном +380504013355 (для дзвінків по Україні), +380971121112 (для дзвінків в Телеграм)! Телефон секретаря +380668231744 (для повідомлень та дзвінків в Телеграм). Чекаємо на  Вас!

Згідно з п.4 Розділу 2 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти список зарахованих дітей до 1 класу оприлюднюється на інформаційному стенді закладу (І поверх).

З питань зарахування дітей до 1-х класів  звертатися до адміністрації освітнього закладу, у разі невирішення питання до методиста центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Л.Г. за телефоном 725-24-86.

Важливо! Профіль навчання на 2023/2024 навчальний рік в 10-11 класах-іноземна філологія

Кількість майбутніх:
5-х класів-3