2017/2018

14.04.2018 Чорнобильська історична майстерня в рамках проекту «Історія Чорнобиля німецькою мовою» та представники фонду імені Г. Бьолля Мартін Кастранек та Гілберт Зікман-Йокен провели для учасників проекту та школярів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №134 тренінг "Чорнобиль та Фукусіма - атомні катастрофи поруч".

Учні 9-х класів відвідали Будинок Нюрнберга та взяли участь у квесті "Сліди німців у Харкові"

23.03.2018 Куліш С.Є. взяла участь у вечорі з австрійською бібліотекою

«Іннсбрукський професор філософії Вольфганг Рьод»

14.03.2018 Калініна О.Б. відвідала воркшоп для вчителів німецької мови лектора DAAD Г. Депнера з Рурського університету “Написання текстів та аргументація» у  Будинку Нюрнберга

Учні школи взяли участь у шкільному, регіональному та всеукраїнському етапах молодіжних дебатів "Jugend debattiert international". Учениця 11-А класу Суслова Д. пройшла відбірковий турнір та братиме участь у півфіналі дебатів у м. Київ

02.03.2018 вчитель німецької мови Немченко О.С. взяла участь у семінарі з підвищення кваліфікації, який проводився в австрійській бібліотеці «Газети, радіо, телебачення – чудова можливість вивчати німецьку на уроках та самостійно. Подорож австрійською журналістикою»

16.02.2018 Куліш С.Є. відвідала виставку «Густав Клімт – модерніст» та прослухала лекцію

«Клімт і Шіле – молодіжний стиль та експресіонізм» в австрійській бібліотеці.

26.01.2018 учениці 11-А класу Санагурська Р. та Уварова А. взяли участь у Міжнанародній учнівській конференції «Різдвяні читання» та круглому столі «Європа: її межі і сутність (німецька та українська перспективи)»

26 січня 2018 року вчителі німецької мови відвідали перший літературний вечір 2018 року із серії наукових тематичних вечорів «Wissenschaftliche Österreich-Abende», який було присвячено творчості відомого австрійського поета Райнера Марії Рільке у Австрійській бібліотеці

У рамках співпраці з відділом шкільної освіти за кордоном посольства Німеччини (м. Кельн) вчитель німецької мови Двернюк Л.С. пройшла 3-тижневе стажування у Прімо-Леві-Гімназії м. Берлін

24 жовтня 2017 року учні школи відвідали концерт музичного гурту "Taртак" разом з німецьким гуртом "Die Sonne", який відбувся у Будинку Нюрнберга.

23 вересня 2017 року учні 10-А відвідали Будинок Нюрнберга, де професійний фотограф з Німеччини проводив майстер-клас "Пожалуйста, не улыбайтесь!".

З 20 по 23 вересня 2017 року заступник директора з НВР Двернюк Л.С. брала у часть у конференції для заступників директорів з іноземної мови шкіл-учасників ДСД-програми, яка проходила у м. Києві.

5-11 липня 2017 року учні 11-А класу відвідали німецький мовний табір у Карпатах (с. Сіль) та пройшли курс підготовки до іспиту на німецький мовний диплом.

8-9 квітня 2017 року учениця 10-А класу брала участь у національному півфіналі міжнародного конкурсу "Jugend debattiert international"