Євроклуб

Євроклуб «Our happy future», в який може вступити кожен бажаючий та вивчати питання щодо Європи, Євросоюзу та євроінтеграції, був утворений у 2012 році.

Мета: інформування і просвіта учнів про Європейський Союз та відносини Україна – ЄС, сприяння встановленню зв’язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями, підтримка євроінтеграційних прагнень України.

Завдання:
- набуття досвіду організації інформаційних кампаній;
- поширення знань про євроінтеграційні процеси та засади функціонування Європейського Союзу;
- підвищення загального інтелектуального рівня учнів шляхом пошуку інформації, опрацювання нових друкованих та електронних джерел;
- формування лідерських навичок, уміння приймати відповідальні рішення;
- підготовка молоді до життя в об’єднаній Європі.

Звіт про роботу шкільного Євроклубу "Our Happy Future" у 2022/2023 навчальному році

Під керівництвом вчителів Гавриленко Т.Ю. та Старченко Т.І. у березні-квітні 2023 року учні 5А класу брали участь у проекті «Весна в моєму місті» разом з учнями інтернаціонального коледжу м. Гватемала (Гватемала).

Різдвяний тиждень: учні підготували онлайн-концерт, присвячений святкуванню Різдва в Німеччині та пройшли квест "Weihnachtsspiel"

Впродовж 2022/2023 навчального року учні нашої школи листувалися з учнями Ловізедальшуле м. Валентуна (Швеція) в рамках проєкту «Ми шукаємо друзів»

У 2022/2023 навчальному році було започатковано проект «Ми разом. Ми сильні». В рамках проекту учні створювали двомовні колажі (українською та німецькою мовами, або німецькою та мовою країни перебування) на запропоновані теми, як наприклад «Літо», «Школа» тощо.

24 листопада 2021 року відбулося відкрите онлайн-засідання Асоціації шкільних Євроклубів закладів освіти міста Харків.

Іван Шкільнюк, учасник Євроклубу «Our happy future», презентував роботу клубу щодо співпраці із закладами освіти інших країн. Так, він представив декілька цікавих проєктів Євроклубу. Серед них міжнародний проєкт "Ми - за чисте довкілля", який був організований разом з учнями школи острова Наксос (Греція). Метою проєкту було привернути увагу підростаючого покоління до проблем навколишнього середовища, а саме дослідження кількості сміття, яке залишають після себе учні. Також він розказав про участь учнів школи у міжнародному проєкті "Школи партнери" з Kaufmännische Schule міста Нагольд (Німеччина), проєкті «Ми шукаємо друзів» з учнями з м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) та Гватемала (Центральна Америка), проєкті «Друзі без кордонів» з учнями закладів освіти м. Штадтрода (Німеччина) і м. Валлентуна (Швеція).

У січні 2021 року наш євроклуб розпочав роботу над новим міжнародним онлайн проєктом «Збережемо довкілля». Ознайомитися з проєктом можна за посиланням Проєкт «Збережемо довкілля».

У нашому Євроклубі вже стало традицією вітати один одного на німецькій та англійських мовах з Новим роком та Різдвом. Враховуючи певні обмеження через поширення вірусу COVID-19, святкового концерту в нашій школі не було, але учні зняли відео-ролик на німецькій та англійській мовах та презентували його усій школі та на просторах інтернету.

8 жовтня 2020 року відбулась зустріч з представниками учнівського самоврядування ХЗОШ №110 у рамках проєкту “Учасник Євроклубу – гуру іноземних мов”.

У вересні 2020 наші вихованці зустрілись з представниками районних Євроклубів та обговорили перспективи на новий навчальний рік.

Євроквест

11 травня на базі ХСШ №134 відбулася гра, з нагоди відзначення Дня Європи в Україні «Євроквест». Учні школи раді були взяли участь у заході, були активними та креативними. Команда «Динамо Союз», на чолі з капітаном Максимом Завійським, перемогла у грі та отримала грамоту за перемогу у «Євроквесті».

ЄС: будуємо разом!

15 травня 2019 року учні ХСШ №134 приєдналися до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку «Європа починається з тебе».

Відеоміст дружби

17 травня 2019 року учасники шкільного євроклубу «Our happy future» організували Відеоміст дружби з ліцеєм №28 міста Львова. Відеозустріч відбувалася німецькою мовою, учні не знали, з якого міста їх співрозмовники. В процесі розмови, учні здогадалися, хто з якого міста, поговорили про свої хобі та домовилися про співпрацю над проектом «Шкільні правила: за та проти». Наступна онлайн-зустріч запланована у нас на 22.05.2019 р.

Євроклуби, вмикаємось!

17 травня 2019 року, у рамках проекту «Євроклуби, вмикаємось!», на базі ХСШ №134 відбулася зустріч учасників шкільного Євроклубу «Our happy future» з представниками учнівського самоврядування ХЗОШ №110. Метою зустрічі було розширення мережі шкільних Євроклубів та поширення досвіду роботи Євроклубу у ХСШ №134.

Пропонуємо переглянути відеопрезентацію Євроклубу "Our happy future" за посиланням https://youtu.be/CElrSckcFC0