Новини класу

02.10.2015р.

День працівника освіти!

Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.  Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

01.09.2015р.

Свято Першого дзвоника!

ПРОЩАВАЙ 9 КЛАС!

30.03.2015р.

Вітаємо Краснокутську Марію, яка посіла ІІІ місце в IV єтапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, який відбувся у м. Ужгород.

18.03.2015р.

Сьогодні ми раді привітати нашого класного керівника -Тамару Пантеліївну з днем народження!!

Для вас сьогодні посмішки,вітання,

Яскравих квітів ніжна розмаїть,

Найкращі,найщиріші побажання,

Що йдуть від серця нашого, прийміть.

Ми хочем радості і щастя побажати,

І неба чистого, як волошковий цвіт,

В житті ніколи прикрощів не знати,

Здоров'я зичимо міцного на сто літ!

З днем народження!

06.03.2015р.

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня!!!

20.02.2015р.

Масляна - останній перед Великим постом тиждень (цього року з 20 по 26 лютого  - популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів.Вітаємо всіх зі святом!!!

31.12.2014р.

Учні нашого класу приймали участь у районних олімпіадах з різних дісциплін. За перший семестр 2014-2015 р. найкращі результати було одержано з таких предметів.
Географія   --      ІІІ місце Запорожець Наталія (підготувала Мосолова О.І.)
Німецька мова   --   І місце Краснокутська Марія (підготувала Ткачова К.І.)
                            ІІ місце Запорожець Наталія (підготувала Ткачова К. І.)
                            ІІІ місце Гуденко Даря, Підлісна Василіса, Манагадзе Гурам(підготувала Ткачова К.І.)
Історія    --   Гуденко даря --19 місце (підготувала Чеботарьова К.О.)
Біологія   --   Лега Євгенія -- 13 місце (підготувала Кузнецова Т.А.)
Математика  --  Лега Євгенія --9 місце (підготувала Гудзенко І.Ю.)
Хімія     ----    Краснокутська Марія --12 місце (підготувала Кузнецова Т.А.)
Укр.мова та літ-ра  -- Лега Євгенія  -- 16 місце (підготувала Пономарьова О.А.)
Фізика  --  Манагадзе Гурам --10 місце (підготувала Козинець О.В.)

Обласна олімпіада з німецької мови:

І місце --  Крвснокутська Марія ( вчитель  Ткачова К.І.)

ІІ місце   -- Запорожець Наталія  (вчитель Ткачова К.І.)

МАН

ІІ  місце Краснокутська Марія  (вчитель Двернюк Л.С.)

30.12.2014р

НОВИЙ РІК!

Вітаємо всіх зі святом!

Прийміть найщиріші привітання з новим роком!
Забудьте всі свої турботи
У цей святковий час,
Новий рік в свої обійми
Пригортає нас.
Кличе в мандри за собою
У нові світи,
Будувати свою долю,
Та щастя знайти!

05.12.2014р.

Свято Миколая!

Нині ми пов’язуємо Свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай (або Ніколаус) – це реальна історична особа - візантійський єпископ, що прославився своєю любов'ю до дітей і допомогою бідним.Вітаємо всіх зі святом!!!

23.11.2014

Учні нашого класу брали участь у II районному єтапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

31.10.2014.

В Україні Хеловін став популярним лише кілька років тому, проте багато  людей готуються до всіляких конкурсів і костюмованих шоу на честь містичної ночі. Учні нашого класу теж пприєднались до святкування.

10.10.2014р.

У рамках тижнів Німеччини в Україні наші хлопці та дівчата брали участь у святковому концерті "Осінні свята в Німеччині"

03.10.2014р.

З днем учителя!

26.09.2014р.

Наші хлопці брали участь у турнірі по футболу "Золота осінь"серед учнів 9-11 класів.

01.09.2014р.

Свято першого дзвоника!

У перший день осінній
Все як в перший раз:
Вітання чутно всюди,
Знову друзі, вчитель, клас!
Не перший раз сьогодні
Дзвінок тобі дзвенить,
Ти вчися на відмінно,
І хай тобі щастить!

Літній табір "Дружба"

05.10.2013р.

День Вчителя!

Дорогі вчителі!

01.09.2013р.

Свято першого дзвоника!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.