Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
  Докладніше про зміни >
Сайт "Нова українська школа"

Наказ МОН від 04.02.2021 № 143 “Про доопрацювання методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи”

Наказ МОН від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Лист МОН України від 23.08.2017 № 1/9-450 "Щодо методичних рекомендацій для експериментальних навчальних закладів"

Освітній проект "Модернізація початкової освіти"

Навчання вчителів

У серпні та жовтні 2019 року вчителі Уколова Т.О., Порохня Ю.В., Константинова Л.В., Немченко Л.А. пройшли навчання на базі Харківської академії неперевної освіти за програмою підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які працюють у 3-4 класах за темою "Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження Нового Державного стандарту початкової освіти".

У листопаді 2018 року вчителі Уколова Т.О., Константинова Л.В., Немченко Л.А. пройшли навчання на базі Харківської академії неперевної освіти за програмою спецкурсу з підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які працюють у 2-3 класах за темою "Особливості організації освітнього процесу в умовах упровадження Нового Державного стандарту початкової освіти".

У вересні-жовтні 2018 року вчителі Лінник І.О. та Магомедова Л.М. пройшли навчання на базі Харківської академії непервної освіти за програмою підвищення кваліфікаціїучителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р. за темою "Особливості організації освітнього процесу в першому класі в умовах упровадження Нового Державного стандарту початкової освіти".

У червні 2018 року вчителі німецької мови Гавриленко Т.Ю., Немченко О.С., Усова Л.О. взяли участь у 24-годинному методично-дидактичному семінарі для вчителів початкової школи на базі Гьоте-інституту. Тренінг організовано у рамках реформи освіти "Нова українська школа" у співпраці з Міністерством освіти і науки України.