МАН

Мала академія наук України – це мережа науково-освітніх центрів по всій Україні, які допомагають школярам та вчителям розкрити свій потенціал.

МАН дає можливість заглибитися в будь-яку науку, експериментувати, втілювати ідеї в життя та створювати щось нове в абсолютно різних сферах: від квантової фізики до літературознавства та соціальних проєктів.

У Малій академії наук є 65 секцій та 12 наукових відділень в усіх регіонах.

МАН відкриває доступ до десятків науково-освітніх проєктів та заходів: літні школи, вивченя англійської мови, участь в старт-ап інкубаторах, міжнародні олімпіади в Китаї, Сінгапурі, США, Канаді, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

МАН об’єднуємо навколо себе активних, вмотивованих та допитливих людей – щороку понад 150 000 школярів зі всієї України навчається в Малій академії наук.

Результативність учнів ХСШ № 134 на Всеукраїнському  конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023/2024 н.р.

ПІБ Клас Секція Етап Місце Керівник
1 Маканін Артем 11-А
Відділення: Історії
Секція: Історичне краєзнавство
районний ІІІ Кашаба О.Ю., Саєнко В.В.

Результативність учнів ХСШ № 134 на Всеукраїнському  конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 н.р.

ПІБ Клас Секція Етап Місце Керівник
1 Абдулаєва Секіна 10-А