Урок з англійської мови на тему "Мій улюблений Київ"

Урок з української літератури на тему "Урок виразного читання.

Конкурс на найкращого читця поезій В. Симоненка"

15.03.2023

Щороку 10 березня українці відзначають День Державного гімну України. Слова «Ще  не вмерла Україна» етнограф Павло Чубинський написав у 1862-му. Під час виховної години учні 7-б пригадали історію написання головної пісні держави та поділилися цікавими фактами, які знайшли в інтернеті заздалегідь.

Урок з англійської мови на тему "Лексична практика. Телебачення"

Урок з української мови на тему "Правопис прислівників на о, е,

утворених від прикметників і дієприкметників"

06.03.2023

Урок образотворчого мистецтва на тему "Дизайн книги. Ілюстрація"

06.03.2023

Патріотична виховна година пройшла в нашому 7-б класі з нагоди Дня єднання 16 лютого. Це - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Сьогодні в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. Приєднатися до святкування можна, одягнувши вишиванку, прикріпивши синьо-жовту стрічку або ж підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті.

Виховний захід до Дня Державності України

22.01.2023

21 листопада український народ відстоював свою гідність і право на життя яке він заслуговує.

Учні 7-б під час класної години прийшли до висновку сміливість, відвага, чесніть та вміння відстоювати свої погляди - це риси гідної людини. Саме з таких людей має складатися нація Вільних Гідних українців.

Театр "Мадригал"

Догляд за кімнатними рослинами

Урок "Твори добро"

Сертифікати "Кенгуру"