...

5 квіт. 2024
Освітянам пропонують освітній серіал про менторство

Педагогам пропонують переглянути новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів».

Глядачі проєкту зможуть дізнатись, як стати наставником, який може допомогти школярам самореалізуватися та повернути мотивацію до навчання.

Серіал містить 12 серій, у яких освітні експерти розкажуть, що таке наставництво та яка роль наставника в житті дитини.

Також освітяни дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, як надавати першу психологічну допомогу, та поглиблять відомості про підходи до навчання дітей та основи Нової української школи.

Освітній серіал створено за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи «Дія.Освіта» в межах реалізації Програми академічного наставництва для студентів «СтудМентор» від ГО «Навчай для України», що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансується Глобальним партнерством з питань освіти ( GPE).

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ