...

12 січ. 2024
Соціальним педагогом та практичним психологом з 08.01.2024 по 11.01.2024 були проведені каскадні тренінги з педагогами за програмою "Коли світ на межі змін".

Були розглянуті такі теми: Школа чутлива до психічного здоров’я,

Першій рівень інтервенції: просвітництво
Другий рівень інтервенції: превенція
Третій рівень інтервенції: підтримка та супровід.
Завдяки проведеним тренінгам було підвищено обізнаність вчителів щодо ролі школи у підтримці психічного здоров’я дітей та молоді.
Разом з педагогами були обговорені складові концепції школи, чутливої до психічного здоров’я, які безпосередньо стосуються закладів освіти та можуть бути впроваджені без залучення вузьких спеціалістів. Також на заняттях були розглянути наявні в українській освітянській практиці матеріали (програми, курси, проєкти), які можуть бути використані на етапі становлення та розвитку школи такого формату.