...

25 квіт. 2024

25 квітня відбувся черговий міський семінар для новопризначених керівників ЗЗСО на тему «Управлінська діяльність керівника щодо системного здійснення заходів зі збереження психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки в школі в умовах воєнного стану» на базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр N1 Харківської міської ради». Директорам надали корисну інформацію зі збереження психічного здоровʼя учасників навчального процесу, залучили до тренінгу та ознайомили з можливостями ресурсного центру.