Наші традиції

Наша школа має багату історію і, звичайно, багаті традиції. Особливе місце серед них займають щорічні заходи, що пов’язані із  знайомство з традиціями та святами країн, мова яких вивчається в школі.

Хелловін

Вже в багатьох країнах стало традиційним свято Хелловін, яке відзначається 31 жовтня. В нашій школі це свято відзначається не тільки традиційним конкурсом костюмів, а й заходами, що спрямовані на знайомство учнів з традиціями та історією свята. Оскільки це свято народилося в Ірландії та Шотландії, заходи (презентації, концерти, вікторини) проводяться переважно англійською мовою.

День Святого Мартіна

11 листопада в Німеччині святкують День Святого Мартіна. В цей день учні молодших класів проходять ходою по школі з особливими ліхтарями, які вони майструють на передодні, та співають традиційні німецькі пісні, що присвячені цьому святу. За свої «виступи» в кожному класі учасники ходи отримують солодощі.

День Святого Миколая

06 грудня католицький світ вшановує Святого Миколая. В цей день старшокласники в образі Святого Миколая та його служки Кнехта Рупрехта проходять по всім класам школи та питають, чи знають учні, хто вони такі, яке свято сьогодні відзначається в Німеччині та чи добре діти поводились впродовж року. Наприкінці Святий Миколай роздає учням солодкі подарунки. Захід проводиться німецькою мовою.

Різдво

Напередодні католицького Різдва в школі проходить традиційний святковий концерт німецькою та англійською мовами. Кожен клас готує номер, присвячений Різдвяним святам, та презентує його учителям та учням.

Великдень

До католицького Великодня учні школи також готують святковий концерт, присвячений цьому святу, його традиціям та символам.

Свято науки

Одним з основних завдань школи є виховання конкурентоспроможної та всебічно розвиненої особистості. Мотивація науково-дослідницької діяльності учнів є важливим аспектом такого розвитку. Вже традиційним для нашої школи стало «Свято науки» наприкінці квітня, підчас якого переможці та учасники Всеукраїнських олімпіад з різних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, предметних турнірів та конкурсів презентують свої роботи та отримують нагороди.